[přeskočit k obsahu]

František Vácha

Jezdec EASYKART

SPONZORING

Ač vypsané třídy EASY jsou koncipovány jako finančně méně náročné, náklady, které jsou spojeny s provozováním tohoto sportu (ceny motokáry, startovné, doprava a ubytování na závodech), nejsou malé.

Pro každého sponzora je však tato třída velice zajímavou, neboť s ohledem na věk jezdců je velmi atraktivní a sponzorské příspěvky se zúročují v reklamě, kterou jezdec prezentuje na své motokáře, své závodní kombinéze i přilbě. Samozřejmostí je billboard provedený dle přání sponzora ve velikosti cca 100×200 cm, který je součástí týmového aranžmá a je po celou dobu konání tréninku a závodu viditelně umístěn v parkovišti závodních strojů. Tato prezentace probíhá při všech seriálech a závodech v České republice a zahraničí, kde jsou závody pořádány. Pro sezónu 2009 počítáme se závody v Maďarsku, SRN, Rakousku a hlavně Itálii, kde se bude konat i předsezónní soustředění, patrně v měsíci březnu. Samozřejmostí je i elektronická prezentace sponzorské firmy na www stránkách týmu.

Mnoho firem využívá této možnosti, jak se zviditelnit za relativně nízké náklady v souvislosti s akcí, která má nejen sportovní, ale i výchovný charakter. Pomoct dětem při rozvíjení jejich sportovních možností je jedním z vkladů, který přinese v budoucnosti zúročení.

 

Dopis Fandy pro sponzory: nabídka spolupráce
(PDF, 400 kB)

 

AKTUALITY

19. 11. 2012

Doplnili jsme fotografie a videa Fandy. Prohlédněte si v sekci Fotogalerie.

4. 4. 2010

Fotografie z tréninku v Sosnové ZDE.

KALENDÁŘ

Nejbližší akce

Další testování a případně závod s velkou konkurencí, kde se Franta může něco naučit.

PARTNEŘI

Motor Mělník logo
jsmid

Vyhledávání

 

© 2008–2020 MOTOR MĚLNÍK s.r.o.      ÚVODČLÁNKYEASYKARTJEZDECTECHNIKAFOTOGALERIEKONTAKTSPONZORINGMapa webu      Webdesign: Josef Šmíd